Sprzątanie powierzchni:

Sprzątanie powierzchni mieszkalnych

Utrzymanie czystości na budynkach mieszkalnych jak budynki Wspólnot Mieszkaniowych, Osiedla, kamienice jest charakterystyczne ze względu na dużą ilość właściciel poszczególnych lokali, którzy mają duże wymagania, którym trzeba sprostać. Naszą ofertę przygotowujemy z dużą dbałości i indywidualnym zapotrzebowaniem na świadczone usługi sprzątania.Sprzątanie powierzchni mieszkalnych W szczególności zwracamy uwagę na tereny zewnętrzne, ciągi komunikacyjne piesze i jezdne, a także hale garażowe, duże znaczenie maja również klatki schodowe, windy czy elementy szklane jak szyby czy lustra, a także aluminiowe elementy. Do każdego rodzaju powierzchni stosujemy odpowiednie środki jak i ścierki, które nie powodują smug czy zatarć na elementach aluminiowych.

Każda Wspólnota Mieszkaniowa, Osiedle mieszkaniowe, kamienica czy każdy pojedynczy blok mieszkalny ma przydzielonego koordynatora, który oprócz bezpośredniego nadzoru i kontroli nad pracownikami, zapewnieniem ciągłości dostaw środków chemicznych jest odpowiedzialna również prawidłową realizację umowy oraz za kontakty z zarządem lub administratorem osiedla.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Aby sprostać oczekiwaniom, proponujemy optymalny zakres prac, częstotliwość i czas wykonywania usługi dostosowany do potrzeb nieruchomości, oczekiwań właścicieli, zarządu czy administracji, a także przeznaczonego na ten cel budżetu. Sprzątanie powierzchni mieszkalnychDo każdego obiektu dobierane są odpowiednie środki chemiczne, które będą najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze dla czyszczonych powierzchni. Stosujemy wyłącznie w pełni ekologiczne środki, które posiadają atesty Państwowego zakładu Higieny i całkowicie ulegają biodegradacji. Dzięki wypracowanym procedurom zapewniamy pełną przejrzystość i dyspozycyjność przy wykonywanych pracach, terminach, harmonogramach potwierdzanych w książce zadań.

Dodatkowo na życzenie klienta możemy przygotować raporty dzienne, tygodniowe lub miesięczne w zakresie przeprowadzonych prac.


© Concordia UC 2014 Created by Niziołek
Wróć do góry